Webhosting

Zajišťujeme komplexní správu webhostingových služeb, registraci domén, správu emailových účtů, poradenství v doménové problematice, převody domén mezi majiteli, ale také mezi webhostery.

Snažíme se nabízet individuální služby šité na míru různorodým požadavkům našich zákazníků. Tyto služby poskytujeme nezávisle na způsobu připojení zákazníka k internetu - v rámci webhostingových programů poskytujeme také SMTP server.

Standardem pro naše webhostingové služby je:
- technická podpora (email, ICQ, telefon)
- kvalitní techn.řešení HW
- zálohování pro případ výpadku HW
- antispamový filtr na úrovni mail serveru
- možnost převzetí správy www prezentace (aktualizace obsahu, design nových www stránek, dodávky řešení e-shopů, fotografování výrobků do web.katalogů apod.)
- možnost vytvoření www aplikace (ať se jedná o jednoduchou webovou vizitku či prezentaci pro začínajícího podnikatele, pomůžeme Vám také s vytvořením elektornického obchodu - zjistíte, že s námi můžete rychle, spolehlivě, ale také levně začít ihned prodávat své produkty on-line pomocí našich ověřených a odzkoušených e-shop řešeních. Těmito řešeními pokrýváme jakékoliv požadavky klienta. 

Základní webhostingové programy

Název Popis a specifikace cena/rok vč.DPH
MAIL Základní webhostingový program, určený pro zákazníky, kteří nechtejí www prezentaci, ale vyžadují vlastní emailové adresy na své doméně.
10 GB celkový prostor pro emaily, neomezený počet mail.schránek, neomezený traffic, účinný antispamový filtr na mailserveru, webmail (přístup do schránek přes www prohlížeč), možnost přesměrování emailu, nastavení automat.odpovědi
samostatně NELZE objednat
     
WEB Tato varianta obsahuje vše, co potřebujete k provozu webové prezentace. Na platformě Linux nabízí podporu pro PHP skriptování a vyhoví všem, kteří ještě nepotřebují databázi.
Totéž co MAIL, navíc 10 GB celkový prostor pro www prezentaci, neomezený traffic, nonstop přístup přes FTP, neomezený počet souborů, provoz domény i bez www, statistiky návštěvnosti,
2100,- Kč
     
WEBSQL Webhostingová varianta určená pro komplexní i náročné webové prezentace. Samozřejmostí této varianty je navíc také databáze MySQL. Vhodné např. pro provoz databázových řešení jako jsou např. e-shopy, katalogy, redakční systémy apod.
Totéž co WEB, navíc 100 MB prostoru pro databázi MySQL
3300,- Kč
     
Navýšení Popis navýšení  
MAIL-10GB Navýšení prostoru pro službu EMAIL o 10GB 300,- Kč
WEB-10GB Navýšení prostoru pro www prezentace u služeb WEB a WEBSQL o 10GB 300,- Kč
SQL-100MB Navýšení prostoru pro SQL databázi u služby WEBSQL o 100MB 300,- Kč

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Platební období je 12 měsíců dopředu.
Ceny registrací jednotlivých domén II.úrovně Vám rádi sdělíme dle aktuálního vývoje na trhu.
Nejběžnější dopňkové služby uvádíme v ceníku doplňkových služeb.

UPDATE 26.8.2012 - Aktuální konfigurace serverů:
PHP 5.3.3-7+squeeze13
Apache/2.2.16 (Debian)
MySQL 5.1.6

Jakékoliv další úpravy programů, či spec. požadavků je možno řešit individuálně (na dotaz), neváhejte se na nás obrátit. Vše rychle, levně, spolehlivě.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na uvedených telefonních číslech, nebo při osobní návštěvě.

Podpora zákazníkům a časté otázky pro webhostingové služby najdete v části podpora-zakazniku.