VoIP

Tuto službu technicky zabezpečuje firma Mikrotech.cz

Mezi naše další poskytované služby patří také VoIP - internetová telefonie, nebo též nazýváno jako telefonování přes internet. Vyberete si národní telefonní číslo (9-ti místné, na které se kdokoliv dovolá, dokonce může být umístěno v telefonním seznamu ČR - nejedná se tedy jen o softwarovou telefonii - např. skype a podobné programy).

Tato technologie Vám umožní telefonovat výrazně levněji, než s mobilním operátorem, nebo s pevnými operátory jako byl kdysi SPT Telecom.

Naše ceny za volání začínají na halířích za minutu a dokonce nemusíte platit ani drahé měsíční paušály, aby se k Vám dovolal každý - protože si vyberete některé národní telefonní číslo (buď geografické, nebo ne-geografické tel.číslo).

Další velká výhoda je u nás v tarifikaci hovoru, kdy používáme tarifikaci 1+1 (tedy účtujume hovor po sekundách od první sekundy hovoru).

Chcete-li si pořídít u nás VoIP telefonní číslo, neváhejte si jej u nás zaregistrovat.

O svém volání máte přehled on-line (po přihlášení do uživatelské zóny) a máte tak i přehled o tom, jaký kredit Vám ještě zbýv, nebo si můžete nastavit pokročilé funkce virtuální telefonní ústředny.

Virtuální telefonní ústředna je perfektní pomocník pro zákazníka, který má více VoIP čísel, nebo potřebuje si nastavit automatické odpovědi, mít možnost přesměrovávání hovorů, používat klapky apod.

Časté otázky, podporu VoIP najdete na stránce podpora-zakazniku.

K telefonování z národním číslem můžete telefonovat za využití např:

- softwaru (pak Vám stačí nainstalovat VoIP klienta-program, např. X-lite), kde Vám u počítače pak stačí jen mikrofon a reproduktory. Vhodné např do notebooku, kdy s ním cestujete a připojujete se k internetu např. přes WiFi

- pořízením VoIP telefonu (může být jak Wifi, tak i pro připojení k síti ETH)

- pořízením VoIP brány, kterou připojíte do své ETH sítě a k bráně připojíte svůj "starý" telefon, na který jste zvyklí (tlačítkový, či bezdrátový).