Změna bankovního účtu - nově u FIO banky.

Radi bychom Vás informovali o následující změně a tím Vás zároveň požádali o provedení patřičných změn na Vaší straně.
Jelikož hledáme způsoby ke zefektivnění našich služeb, tedy i takové, které nám dovolí udržet náklady na stejné úrovni, případné náklady lépe optimalizovat, rozhodli jsme se pro změnu bankovního účtu.
Od 1.02.2013 máme účet u FIO banky 2900369259/2010, která nám vyšla vstříc a nabídla výhodnější podmínky.

Prosíme Vás, pokud platíte naše služby bankovním převodem či trvalým příkazem ze svého bank.účtu, proveďte co nejdříve změnu v nastavení tak, aby Vaše platba již odešla na naše nové číslo účtu:

2900369259/2010

Vše ostatní zůstává beze změn, tedy zůstává v platnosti přidělený var.symbol = číslo smlouvy, pod kterým platby provádíte.

Automatické vystavování faktur i upozorňování na případně nedoplatky zůstávají také stejné, tedy faktury od 1.3.2013 budou vystaveny již s novým číslem účtu.

Zároveň upozorňujeme, že platnost účtu u Komerční banky ukončíme k 31.3.213, i proto Vás informujeme s dostatečným předstihem, abychom Vám co nejvíce pomohli při změnách a pokusili tak se tak o co nejhladší průběh této změny, aby nedošlo k 1.4.2013 k odpojení těch služeb, které nebudou včas v březnu zaúčtovány. Také můžete využívat k úhradě našich služeb i jiné způsoby, které jsou popsány zde: http://www.orlovanet.cz/podpora-zakazniku/jak-zaplatit-za-sluzby

Snažíme se o neustálé zlepšování naší nabídky.