ORLOVANET.CZ - partner pro Vaše data

ORLOVANET.CZ je značka vysoce kvalitní internetové sítě pokrývající svým připojením oblasti měst Orlová, Dětmarovice, Karviná, Dolní Lutyně, Věřňovice, Rychvald, Petřvald a jejich blízké okolí.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud hledáte spolehlivého partnera pro připojení k internetu, které realizujeme technologiemi WiFi (pásmo 2,4GHz, 5 GHz, 10 GHz), alé také můžeme připojit zákazníky v panelových domech ETH rozvody, které jsou napojené na naši optickou síť, která dovoluje poskytovat vysokorychlostní internet a také umožňuje poskytování internetové televize - IPTV.

Můžete využít náš kontaktní formulář ZDE, pro rychlé a pohodlné odeslání Vaší poptávky, nahlášení poruchy či dotazu.

Na naši sítí spolehlivě fungují také ostatní služby na IP protokolu, jako např. levné volání do všech sítí (jak pevných, tak mobilních operátorů). Našich služeb využívají všichni, kteří dávají přednost férovému jednání, jasným službám, kvalitnímu dohledu s nepřetržitým dohledem či specializovaným servisem pro firmy, kdy zajišťujeme bezproblémový chod výpočetní techniky i tiskáren a celých firemních sítí.

Naše nabídka není ovlivněna "reklamštinou", slibující za pár peněz vysoké rychlosti všem a vždy, kterých pak v reálném provozu není obvykle dosahováno ani z jedné třetiny.

Věříme, že i náš věrnostní program přispívá k dlouhodobé spokojenosti našich zákazníků, kterým tak poskytujeme nadstandardní služby s přidanou hodnotou. Na náš tým zkušených techniků se můžete trvale spolehnout, protože drží dohled nad sítí ORLOVANET.CZ v režimu 24/7/365, neustále ji vylepšují a posilují a také jsou schopni rychlých reakcí v případech náhlých poruch, které se nevyhýbají žádné technice.

Tým našeho zákaznického servisu zase promtně pomůže s řešením jakýchkoliv požadavků či nejasností či nových objednávek. K rychlému a přesnému přehledu čerpaných služeb slouží našim zákazníkům zase Zákaznícká zóna, kde uvidíte jejich nastavení, faktury i jejich zaplacenost, přehled svých řešených požadavků či reklamací a to vše v reálném čase.